Witaj, Jestem Dawid!

Mąż wspaniałej żony i tata kochanego synka. Jestem autorem książki dla dzieci „Psotny Piesek”. Mieszkam w środkowej części naszego kraju, a mianowicie w Koninie. W wolnym czasie czytam książki, sięgam najczęściej po literaturę faktu, pozycje popularnonaukowe oraz fantastykę. Sam lubię także pisać i tworzyć coś od siebie, polegając na własnej wyobraźni. Między innymi dlatego też postanowiłem prowadzić tego bloga. 

Blog Literacik.pl będzie swego rodzaju „ujściem” moich myśli twórczych oraz opinii literackich, a także otrze się nieco o projektowanie graficzne. Tym właśnie chce się z tobą podzielić. W skrócie blog ten mogę rozdzielić na trzy podgrupy: Literaturę, grafikę i blog. 

I nie byłoby mnie tutaj gdyby nie mój synek. To właśnie dla niego stworzyłem książkę “Psotny Piesek”. To dzięki niemu ta książka w ogóle powstała. Pomysłów na kolejne pozycje czytelnicze w mojej głowie na chwilę obecną jest kilka, tak więc na tej jednej książce nie poprzestanę. Na drodze do następnych publikacji stoją między innymi czas, oraz jak to w życiu często bywa, pieniądze 🙂


Zapraszam więc do zapoznania się z całą zawartością bloga Literacik.pl

Z pozdrowieniami

Dawid Wysocki

poczta@literacik.pl