Nagrody dla wspierających tuż tuż, bowiem już wkrótce uda mi się wydać książkę dla dzieci. Co prawda nakład książki jest mały, bo tylko 100 sztuk, ale cieszy fakt że stworzyłem coś czym mogę podzielić się z innymi.

Póki co kompletuję nagrody dla osób, które wsparły finansowo projekt a są to puzzle i podziękowania. Brakuje jeszcze tylko książki “Psotny Piesek” ale ta już niedługo będzie drukowana. Przyznam szczerze że były chwile zwątpienia w sukces. Brak odpowiednich funduszy bardzo ograniczało cały pomysł. Na szczęście znalazła się fachowa drukarnia, która podjęła się produkcji.

Jak już oficjalnie książeczka zostanie wydana, opublikuję tutaj post jak przebiegała cała praca, począwszy od “narodzin pomysłu” aż do efektu końcowego. Co prawda będę potrzebował na to nieco więcej czasu ale dla chcącego nic trudnego! Postaram się opisać krok po kroku moją przygodę z wydaniem własnej książki dla dzieci. Zdradzę tutaj tylko kilka ważnych punktów w całym etapie produkcji książeczki (cała reszta dostępna będzie w osobnym poście).

Pierwszym punktem będzie tutaj sam pomysł. Później napisanie tekstu aby na jego podstawie stworzyć ilustracje. Następnie dopasowanie tekstu do grafiki. Poprawki oraz korekty. Szukanie profesjonalnej firmy zajmującej się drukiem (co nie było wcale takie proste). Znalezienie wydawcy i dystrybutora (finalnie pominąłem ten krok). Odbiór książek z druku i… Gotowe!


Cały projekt można przejrzeć KLIKAJĄC TUTAJ


Tak jak wspominałem na stronie O MNIE, udało mi się stworzyć coś od podstaw, a jest to książeczka dla dzieci. Bardzo cieszy mnie fakt że znalazły się osoby, które pomogły mi w jej wydaniu.

Bardzo wam dziękuję! Każda okazana pomoc, czy to wsparcie finansowe, czy też zwykłe udostępnienie w social media projektu z wydaniem własnej książki, okazała się być bardzo ważna.

Nagrody dla was czyli nagrody dla wspierających skompletuję i dostarczę wam z wielką przyjemnością!

You might also enjoy:

1 Comment

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *